Fryzjerskie podziemie, zaufanie we własne umiejętności, a może pomoc partnera, czyli jak zadbać o włosy. Rozważania pół żartem i całkiem serio

Fryzjerskie podziemie, zaufanie we własne umiejętności, a może pomoc partnera, czyli jak zadbać o włosy. Rozważania pół żartem i całkiem serio

Jak wiadomo salony fryzjerskie są już otwarte, ale nadal działa tzw. fryzjerskie podziemie, czyli swoje usługi oferują profesjonaliści, ale taniej, gdyż nie muszą odprowadzać podatków, natomiast mogą sobie dorobić. Ale czy warto oddać się w ich ręce, a może zdać się na swoje umiejętności czy pomoc partnera? Oto nasze rozważania na temat tego, jak zadbać o włosy, gdy termin w salonie jest odległy.

Fryzjerskie podziemie działa…ale czy warto z niego skorzystać?

Fryzjerskie podziemie działa i to prężnie. Z powodu restrykcji fryzjerzy nie mogą przyjmować tylu klientów ile by chcieli, zatem i często dochodzi do redukcji załogi. Wtedy też takie osoby chcąc zarobić czy dorobić działają prywatnie, ale jak wiecie jest to nielegalne, dlatego też nie zachęcamy Was do łamania prawa. Musicie jeszcze wiedzieć, że jest to niebezpieczne, przede wszystkim nie wiecie czy ta osoba jest zdrowa, a i niekoniecznie będzie zachowywać reżim sanitarny. Tutaj pojawia się jeszcze jeden aspekt natury typowo technicznej, a mianowicie gdy fryzjer będzie wykonywał usługi w Waszym domu, to zwyczajnie może się okazać, że pomimo umiejętności czy chęci efekt będzie marny, bo przecież wszystkich profesjonalnych sprzętów, odżywek czy innych kosmetyków nie zabierze, a więc naszym zdaniem nie ma co ryzykować, gdyż bądźmy szczerzy, te usługi wcale nie będą o wiele tańsze niż w salonie. Dlatego lepiej poczekać na swoją kolej i zapisać się do salonu fryzjerskiego.

A może własne umiejętności?

Pewnie każda z Was sama choć raz w życiu obcinała sobie grzywkę. A ilu z Was to wyszło? My przyznamy się szczerze, że nam żadne samodzielne obcinanie czy nawet podcinanie nie wyszło, a efekt był naprawdę mierny. Oczywiście jeżeli lubicie ryzyko, to możecie się go podjąć, będzie ono niczym rosyjska ruletka, choć na szczęście konsekwencje nie będą tak niebezpieczne, w końcu najwyżej będziecie mieć nieudaną fryzurę. Choć naszym zdaniem lepiej się wstrzymać. Ale jeżeli spróbujecie i wam się nie uda to zawsze możecie jeszcze wyjść z tego obronną rękę. Wtedy warto zdecydować się na przedłużanie włosów. Oczywiście najlepiej postawić na metodę clip in, dzięki temu nie wydacie dużo pieniędzy, a jednocześnie efekt może być naprawdę dobry, ale jest jeden warunek, czyli musicie wybrać odpowiednie włosy, najlepiej te naturalne, mogą być rosyjskie czy słowiańskie, gdyż są miękkie, a przy tym pozyskiwane są w sposób humanitarny, a więc oddająca je kobieta otrzymuje za to dobre wynagrodzenie.

Usługi prywatne – czy warto znaleźć fryzjerkę z ogłoszenia?

Wiele osób ogłasza się w sieci oferując swoje usługi fryzjerskie. Jest jednak jeden mankament takich usług, a mianowicie często są niskiej jakości, wszak reklamujące się osoby nie są profesjonalistami, ale amatorami. A więc efekt może być naprawdę fatalny. To tak jakbyście oddały się w ręce tatuażysty amatora. Jeżeli jednak podejmiecie to ryzyko, to warto wcześniej pomyśleć o zabiegu zagęszczania czy przedłużania. Wykorzystywane do przedłużania włosy oczywiście muszą być dopasowane do Waszego naturalnego koloru, a jeżeli po wizycie fryzjerki amatorki macie na głowie niemal odcienie tęczy to może się okazać, że i przedłużanie Wam nie pomoże.

Czy warto zdać się na partnera? Czy to się w ogóle może udać?

Zostało Wam jeszcze inne rozwiązanie, a mianowicie możecie oddać się w ręce partnera i zaufać, że dobrze Was ostrzyże czy też zafarbuje. Ale to także jest ryzyko, choć jednak większość facetów ma zmysł techniczny i jednocześnie wykonując remonty są profesjonalistami, dlatego jest duża szansa, że i do takiej pracy podejdą z należytym zaangażowaniem, starając się za wszelką cenę. A jeżeli im nie wyjdzie to zawsze możecie „puścić focha”, choć wiedząc co może ich czekać jest duża szansa, że im się uda, bo co jak co, ale marudzić my kobiety potrafimy bardzo i dużo.

Jest wiele sposób na to, jak zadbać o włosy czy odświeżyć fryzurę, jednak bądźmy szczerzy, nic nie zastąpi wizyty u profesjonalisty. Owszem możecie zdecydować się na inne opcje, ale ryzyko wtedy jest duże. Zatem lepiej poczekać na wizytę w salonie fryzjerskim.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij