Poznaj markę rowerów Romet

Zamiłowanie do kolarstwa w Polsce jest ogromne. Legendarne wyścigi pokoju przyciągały przed telewizory miliony Polaków, zaś ostatnie odsłony Tour de Pologne cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Z poprzedniej epoki kojarzymy składaki czy motory Komar. Nie słabnie także popularność sportów motorowych jak Żużel, czy Motocross. Polacy najzwyczajniej w świecie zawsze lubili jeździć na dwóch kołach i do dziś się to nie zmienia.

Klasa sama w sobie

Wszyscy pamiętamy składaki, które niegdyś były na wyposażeniu prawie każdego domu, a i dziś można jeszcze spotkać je na ulicach polskich miast. Wielu z nas dobrze pamięta także motory Komar, albo Chart. Pojazdy te mają ze sobą wiele wspólnego, gdyż zostały wyprodukowane przez markę Romet. Tego producenta nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, gdyż każdy, nawet średnio zainteresowany kolarstwem człowiek w naszym kraju, musiał słyszeć o popularnych „Rometach”.

Zakłady rowerowe ROMET powstały w Bydgoszczy jeszcze pod koniec lat czterdziestych dwudziestego wieku i nieprzerwanie do dzisiaj produkują i dystrybuują rowery i motocykle. Znana wszystkim marka od lat wytwarza zatem dwukołowce, które skradły serca Polaków.

Nowoczesność i perfekcja

Rowery Romet słyną przede wszystkim z solidności. Produkty firmy są często wybierane właśnie z uwagi na dobre wykonanie, trwałość i niezawodność. Nie ulega wątpliwości, że producent, który tak długo utrzymuje się na rynku, korzysta z doświadczenia i sprawdzonych metod wytwarzania dwukołowych pojazdów. Części do rowerów nie są drogie, gdyż nie muszą być sprowadzane z zagranicy. Solidność konstrukcji to główny argument przemawiający za zakupem Rometa.

Nie jest także tajemnicą, że firma, chcąc pozostać czołowym producentem, szuka nowatorskich rozwiązań i nie boi się sięgania po nowoczesne technologie. Romet wykorzystuje standardy opon o zwiększonej objętości, dzięki czemu mają one lepszą stycznosć z podłożem. Wytwarzają sztywne osie widelców i haków, co poprawia pewność prowadzenia, a także stosują cieniowanie rur, co pozwala obniżyć wagę roweru przy jednoczesnym zachowaniu jego wytrzymałości. Sztab pracowników działu odpowiedzialnego za technologię pracuje nad tym, aby gotowe do sprzedaży rowery i motocykle były jak najwyższej jakości. Dzięki temu, amator dwóch kółek może mieć pewność, że sięgając po rowery Romet, otrzymuje produkt kompletny i niezawodny.

W ofercie Romet znaleźć można najpopularniejsze wersje rowerów szosowych, crossowych, MTB, trekkingowych, miejskich, a także rowery dla dzieci. Czytaj więcej o rowerach romet.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij